




Цену уточняйте
|
Технічна характеристика |
Одиниці виміру |
ALPEGO Super craKer KF 7-400 |
|
Робоча ширина |
м |
4 |
|
Рама |
х |
жорстка |
|
Глибина обробки |
см |
до 65 |
|
Тип агрегату |
х |
навісний |
|
Кількість лап |
шт. |
7 |
|
Коток |
см |
Подвійний зубчатий Ø 220 |
|
Регулювання глибини обробки |
× |
гідравлічне |
|
Маса |
кг |
2 280 |
|
Необхідна потужність трактора |
|
320 |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Ширина захвата | 4000 мм |
| Глубина обработки | 650 мм |
| Количество рабочих органов | 7 шт |
| Потребность в мощности трактора | 320 л.с. |
| Производитель | Alpego |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 4000 мм |
| Масса | 2280 кг |