




Цену уточняйте
Прес-підбирач від німецького заводу KRONE
Comprima F 155 XC
Рулонні прес-підбирачі KRONE Comprima із напів-варіаційною пресувальною камерою забезпечують високу щільність та стабільну форму рулонів.
|
Технічна характеристика |
Comprima F 155 XC |
|
Розмір рулонів, м |
1,20 х 1,25-1,50 |
|
Спосіб обв’язки |
Сітка |
|
Підбирач |
EasyFlow оцинкований DIN 11220, 2.15м |
|
Подрібнюючий механізм |
Ротор X-Cut, 17 ножів |
|
Підвіска |
одинарна вісь |
|
Шини |
500/55 - 20 |
|
Опорна стійка |
Механічна |
|
Система змащення |
автоматичне змащення ланцюгів |
|
Термінал управління |
Сomfort + термінал DS500+ кабель ISOBUS |
|
Необхідна потужність трактора, к.с. |
80 - 100 |
|
Габаритна висота / ширина / довжина, м |
3.40 / 2.61 / 4.70 |
|
Необхідне підключення |
2 х 1-стор. дії |
|
Рік випуску |
2022 НОВИЙ! |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krone |
| Страна производитель | Германия |
| Рабочая ширина подборщика | 2150 см |
| Ширина камеры прессования | 1200 см |
| Высота камеры прессования | 1500 см |
| Потребность в мощности трактора | 100 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 4700 мм |
| Ширина | 2610 мм |
| Высота | 3400 мм |