





Цену уточняйте
Роторний валкоутворювач від німецького заводу KRONE
Swadro 38
Валкоутворювачі фірми Кроне (Krone) призначені для якісного, високопродуктивного підбору кормової маси та згортання її у валок.
|
Технічна характеристика |
Одиниці виміру |
Swadro 38 |
|
Робоча ширина |
м |
3,80 |
|
Продуктивність |
га/год |
3,5 - 4 |
|
Транспортна ширина |
м |
1,90 |
|
Висота при зберіганні |
м |
2,21 |
|
Довжина при зберіганні |
м |
3,39 |
|
К-сть роторів |
шт |
1 |
|
Діаметр ротора |
м |
2,96 |
|
К-ть граблин |
шт |
10 (40 подвійних зубців) |
|
Вага |
кг |
565 |
|
Необхідна потужність трактора |
к.с. |
31 - 40 |
|
|
|||
|
Демонтаж граблин проводиться швидко і зручно. |
Еластичні граблини підбирають найменші залишки. |
Матеріал Dura-Max кулачкової направляючої ударостійкий, зносостійкий і не потребує технічного обслуговування. |
Карданна підвіска ротора забезпечує відмінну якість роботи при різних умовах експлуатації. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krone |
| Страна производитель | Германия |
| Потребность в мощности трактора | 40 л.с. |
| Транспортная ширина | 190 см |
| Количество роторов | 1 шт |
| Ширина захвата | 3800 мм |
| Производительность | 4 га/час |
| Количество пружинных зубьев на ротор | 40 шт |
| Транспортная высота | 221 см |