



Цену уточняйте
Прес-підбирач від німецького заводу KRONE
Comprima V 150, 2020 р.в., !НОВИЙ!
Рулонні прес-підбирачі KRONE Comprima із варіаційною пресувальною камерою забезпечують високу щільність та стабільну форму рулонів.
|
Технічна характеристика |
Comprima V 150 |
|
Розмір рулонів, м |
1,20 х 1,00-1,50 |
|
Спосіб обв’язки |
Сітка |
|
Ширина підбирача EasyFlow (оцинков.), см |
215 |
|
Підвіска |
Тандемна вісь (без гальм) |
|
Шини |
500/50-17 |
|
Навіска |
Верхнє дишло з кільцем |
|
Опорна стійка |
Механічна |
|
Система змащення |
автоматичне змащення ланцюгів |
|
Термінал управління |
DS 500 |
|
Необхідна потужність трактора, к.с. |
100 |
|
Габаритна висота, ширина, довжина, м |
2.99 / 2.61 / 4.99 |
|
Необхідне підключення |
2 х 1-стор. дії і вільний злив |
|
Рік випуску |
2020 НОВИЙ |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krone |
| Страна производитель | Германия |
| Рабочая ширина подборщика | 215 см |
| Ширина камеры прессования | 120 см |
| Высота камеры прессования | 150 см |
| Потребность в мощности трактора | 100 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 4990 мм |
| Ширина | 2610 мм |
| Высота | 2990 мм |