


Цену уточняйте
Прес-підбирач від німецького заводу KRONE
Fortima F 1250 MC
Рулонні прес-підбирачі KRONE Fortima із стабільною пресувальною камерою забезпечують високу щільність та стабільну форму рулонів.
|
Технічна характеристика |
Fortima F 1250 MC |
|
Розмір рулонів, м |
1,20 х 1,25 |
|
Спосіб обв’язки |
Сітка |
|
Ширина підбирача, см |
205 |
|
Подрібнюючий механізм |
Ротор MultiCut, 17 ножів |
|
Підвіска |
Одинарна вісь (без гальм) |
|
Шини |
19.0/45-17 |
|
Навіска |
Верхнє дишло з кільцем |
|
Опорна стійка |
Механічна |
|
Система змащення |
автоматичне змащення ланцюгів |
|
Термінал управління |
Medium |
|
Необхідна потужність трактора, к.с. |
60-80 |
|
Габаритна висота, ширина, довжина, м |
2.49 / 2.57 / 4.20 |
|
Необхідне підключення |
2 х 1-стор. дії |
|
Додаткове обладнання |
Викидач рулону |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krone |
| Страна производитель | Германия |
| Рабочая ширина подборщика | 205 см |
| Ширина камеры прессования | 120 см |
| Высота камеры прессования | 125 см |
| Обороты ВОМ | 540 об/мин |
| Потребность в мощности трактора | 80 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 4200 мм |
| Ширина | 2570 мм |
| Высота | 2490 мм |