






Цену уточняйте
Прес-підбирач від німецького заводу KRONE
Comprima F 155 XC 2016 р.в.
Рулонні прес-підбирачі KRONE Comprima із стабільною пресувальною камерою забезпечують високу щільність та стабільну форму рулонів.
|
Технічна характеристика |
Comprima F 155 XC |
|
Розмір рулонів, м |
1,20 х 1,25-1,50 |
|
Спосіб обв’язки |
Сітка |
|
Ширина підбирача EasyFlow (оцинков.), см |
215 |
|
Підвіска |
одинарна вісь |
|
Шини |
500/55-20 |
|
Навіска |
Верхнє дишло з кільцем |
|
Опорна стійка |
Механічна |
|
Система змащення |
автоматичне змащення ланцюгів |
|
Подрібнюючий механізм |
Ротор X-Cut, 17 ножів |
|
Необхідна потужність трактора, к.с. |
80 - 100 |
|
Габаритна висота / ширина / довжина, м |
3.40 / 2.61 / 4.70 |
|
Необхідне підключення |
2 х 1-стор. дії |
| Система управління | Beta II |
| Рік випуску |
2016 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krone |
| Страна производитель | Германия |
| Рабочая ширина подборщика | 215 см |
| Ширина камеры прессования | 120 см |
| Высота камеры прессования | 150 см |
| Потребность в мощности трактора | 100 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 4700 мм |
| Ширина | 2610 мм |
| Высота | 3400 мм |