

Цену уточняйте
Прес-підбирач від німецького заводу KRONE
Fortima V 1500 МС
Рулонні прес-підбирачі KRONE Fortima із варіаційною пресувальною камерою забезпечують високу щільність та стабільну форму рулонів.
|
Технічна характеристика |
Fortima V 1500 МС |
|
Розмір рулонів, м |
1,20 х 1,00-1,50 |
|
Спосіб обв’язки |
Сітка |
|
Підбирач |
EasyFlow оцинкований, 205см |
|
Подрібнюючий механізм |
Ротор MultiCut, 17 ножів |
|
Підвіска |
Одинарна вісь (без гальм) |
|
Шини |
500/50-17 |
|
Опорна стійка |
Механічна |
|
Система змащення |
центральне змащення ланцюгів |
|
Термінал управління |
Сomfort + термінал DS500+ кабель ISOBUS |
|
Необхідна потужність трактора, к.с. |
80-100 |
|
Габаритна висота, ширина, довжина, м |
2.70 / 2.57 / 4.52 |
|
Необхідне підключення |
2 х 1-стор. дії і вільний злив |
|
Рік випуску |
2022 НОВИЙ! |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krone |
| Страна производитель | Германия |
| Рабочая ширина подборщика | 2005 см |
| Ширина камеры прессования | 1200 см |
| Высота камеры прессования | 1500 см |
| Потребность в мощности трактора | 100 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 4520 мм |
| Ширина | 2570 мм |
| Высота | 2700 мм |