






1 726 400 ₴
Зернова сівалка від італійського заводу MaterMacc
GRANO 400
Механічні навісні зернові сівалки MaterMacc GRANO створені для посіву злакових, сої, люцерни та інших трав рядковим способом на попередньо підготовлених посівних площах. Дана модель, також підтримує можливість одночасного внесення добрив.
|
|
|
|
|
Здвоєний диск з можливістю внесення добрив |
«S»-подібна борона (штригель)для загортання насіння, регульована |
Прикочуючі резинові колеса за кожним сошником |
Механічний розподілювач насіння MaterMacc GRANO складається з двох роторів - з довгим та коротким кроком. Завдяки чому сівалка оптимально підходить як для великого, так і дрібного насіння.
Сівалка оснащена жорсткою підсиленою рамою з можливістю триточкової навіски ІІ категорії.
Для кращого доступу до насіннєвого баку MaterMacc GRANO обладнана спеціальною платформою зі сходинкою.
Насіннєвий бункер виготовлено з пофарбованої сталі. Сівалку GRANO оснащено лотоком для спустошення бункера.
Ведучі колеса 26,00x12" (стандарт для GRANO 400). Безступінчата коробка передач CVT.
GRANO оснащена освітленням згідно з ПДР.
|
Технічна характеристика |
Од. виміру |
MaterMacc GRANO F 400 |
|
Тип сівалки |
× |
Навісна |
|
Кількість сошників |
шт |
29 |
|
Робочий орган |
× |
Здвоєний диск з внесенням добрив Прикочуючі резинові колеса за кожним сошником |
|
Ширина міжряддя |
см |
13,5 |
|
Робоча ширина |
м |
4 |
|
Ємність насіння (із надставками) |
л |
855 |
|
Ємність добрива (із надставками) |
л |
527 |
|
Штригель |
× |
GRANO 400 |
|
Технологічні колії |
× |
2 × 2 |
|
Глибина висіву |
см |
до 10 |
|
Швидкість посіву |
км/год |
до 10 |
|
Лічильник гектарів |
× |
CNT7 Standard Лічильник обертів |
|
Слідорозрихлювачі |
× |
2×2 |
|
Маркери |
× |
гідравлічні |
|
Вага сівалки базова |
кг |
920 |
|
Необхідна потужність трактора |
к.с. |
90 - 120 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matermacc |
| Страна производитель | Италия |
| Ширина захвата | 400 мм |
| Глубина внедрения семян | 100 мм |
| Ширина междурядий | 13.5 см |
| Объем семенного бункера | 527 л |
| Рабочая скорость | 10 км/ч |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 4000 мм |
| Масса | 920 кг |