







754 000 ₴
|
Технічна характеристика |
Одиниці виміру |
ALPEGO СraKer KЕ 7-300 |
|
Робоча ширина |
м |
3 |
|
Рама |
х |
жорстка |
|
Глибина обробки |
см |
до 50 |
|
Тип агрегату |
х |
навісний |
|
Кількість лап |
шт. |
7 |
|
Коток |
см |
Подвійний зубчатий Ø 220 |
|
Регулювання глибини обробки |
× |
механічне |
|
Маса |
кг |
1 520 |
|
Необхідна потужність трактора |
к.с. |
200 - 260 |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Ширина захвата | 3000 мм |
| Глубина обработки | 500 мм |
| Количество рабочих органов | 7 шт |
| Потребность в мощности трактора | 260 л.с. |
| Производитель | Alpego |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 3000 мм |
| Масса | 1520 кг |