






Цену уточняйте
Подрібнювачі рослинних решток від Іспанської фірми TMC CANCELA призначені для подрібнення рослинних решток. Агрегат забезпечує рівномірність подрібнення та розподілення подрібненої маси
|
Технічна характеристика |
Одиниці виміру |
TJB-280 |
|
Робоча ширина |
м |
2,80 |
|
Транспортна ширина |
м |
3,08 |
|
Діаметр ріжучого ротора |
мм |
660 |
|
К-сть молотків |
шт |
336 |
|
Ножі |
- |
2 змінних ряди |
|
Вимоги до ВВП |
об/хв. |
540 |
|
Спосіб навішування |
- |
Заднєнавісний |
|
Вага |
кг |
1280 |
|
Необхідна потужність трактора |
к.с. |
120 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TMC Cancela |
| Страна производитель | Испания |
| Ширина захвата | 3000 мм |
| Потребность в мощности трактора | 120 л.с. |
| Обороты ВОМ | 540 об/мин |
| Диаметр ротора | 660 мм |
| Количество молотков | 336 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 3000 мм |
| Масса | 1280 кг |