





Цену уточняйте
Роторний валкоутворювач від німецького заводу KRONE
Swadro 420 S
Валкоутворювачі фірми Кроне (Krone) призначені для якісного, високопродуктивного підбору кормової маси та згортання її у валок.
|
Технічна характеристика |
Одиниці виміру |
Swadro 420 S |
|
Робоча ширина |
м |
4.20 |
|
Продуктивність |
га/год |
5 - 5,5 |
|
Транспортна ширина (граблини в робочому положенні) |
м |
2,29 (3,30) |
|
Транспортна довжина |
м |
3,68 |
|
Ширина валка |
м |
0.80 - 1.50 |
|
К-сть роторів |
шт |
1 |
|
Діаметр роторп |
м |
3.30 |
|
Загальна к-ть граблин |
шт |
13 |
|
Шини ротора |
- |
16x6.50-8 |
|
Вага |
кг |
655 |
|
Необхідна потужність трактора |
к.с. |
50-60 |
|
Демонтаж граблин проводиться швидко і зручно. |
Еластичні граблини підбирають найменші залишки. |
Матеріал Dura-Max кулачкової направляючої ударостійкий, зносостійкий і не потребує технічного обслуговування. |
Карданна підвіска ротора забезпечує відмінну якість роботи при різних умовах експлуатації. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krone |
| Страна производитель | Германия |
| Количество роторов | 1 шт |
| Количество пружинных зубьев на ротор | 52 шт |
| Производительность | 5 га/час |
| Ширина захвата | 4200 мм |
| Транспортная ширина | 229 см |
| Транспортная высота | 245 см |
| Потребность в мощности трактора | 50 л.с. |